Gemi Sirupus Althaeae syrop prawoślazowy 125 g

2,53

Opis

Aspirin® C – Silniejsza niż przeziębienie!Aktywny składnik Aspirin® C łagodzi objawy przeziębienia, zwalcza stan zapalny, który jest przyczyną bólu gardła i gorączki. Dodatek witaminy C wzmacnia naturalną odporność organizmu. Musujące tabletki Aspirin C szybko się rozpuszczają, a substancja czynna szybko wchłania się do organizmu
Aspirin® C (Acidium acetylsalicylicum + Acidum ascorbicum), 400 mg + 240 mg, tabletki musujące.

Wskazania: Objawowe leczenie dolegliwości bólowych o małym i (lub) umiarkowanym nasileniu (np: bóle głowy, bóle zębów, bóle mięśniowe). Objawowe leczenie dolegliwości bólowych i gorączki w przebiegu przeziębienia i grypy. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na substancje czynne lub na którąkolwiek substancję pomocniczą, skaza krwotoczna, ostra choroba wrzodowa żołądka lub dwunastnicy, napady astmy po podaniu salicylanów lub substancji o podobnym działaniu (NLPZ) w wywiadzie, ciężka niewydolność serca, wątroby lub nerek, stosowanie metotreksatu w dawkach 15 mg na tydzień lub większych, ostatni trymestr ciąży, dzieci poniżej 12 roku życia.

Podmiot odpowiedzialny: Bayer Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 158, 02-326 Warszawa, tel. (22) 5723500, fax (22) 5723555, V4/30.05.2014/KS
L.PL.MKT.11.2018.7026
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.”

Ceneo

Zdrowie

Leki bez recepty

Przeziębienie i grypa

Aspirin C 400 mg + 240 mg, tabletki musujące 10 szt.

syrop z imbiru, najskuteczniejsze adaptogeny, motywacja dieta, jabłonna wybory, syrop od kaszlu dla dzieci, kebab z kurczaka kcal, jedzenie wloclawek

https://luke.pl/pl/p/Ekspres-do-kawy-SAGE-SES875BSS/5419